O nas

Rezydencja Karpatka to wytworny budynek z roku 1923 wpisany do rejestru zabytków, doskonale utrzymany, posiadający niepowtarzalny klimat. Znajduje się około 2 km od centrum Karpacza, na stoku wznoszącym się 751 m n.p.m., przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Kopę. To tutaj przebiega granica Karkonoskiego Parku Narodowego. Jest to doskonałe miejsce wypadowe na górskie wycieczki piesze i trasy narciarskie o różnych stopniach trudności, gdzie po całym dniu aktywności można ogrzać się przy kominku i dobrze zjeść w Restauracji U Ducha Gór.

Sala kominkowa

Rezydencja Karpatka w Karpaczu - sala kominkowa

Klimatyczne pomieszczenie, które pozwala na miłe spędzanie czasu. Dla miłośników książek biblioteczka z wieloma ciekawymi publikacjami.

Sala jadalna

Rezydencja Karpatka w Karpaczu - jadalnia

Stylowa sala jadalna, w której serwujemy śniadania. Na pozostałe posiłki zapraszamy do naszej Restauracji u Ducha Gór obok rezydencji

Otoczenie Rezydencji

Rezydencja Karpatka w Karpaczu - street view

Zapraszam do obejrzenia budynku rezydencji oraz otocznie w jakim się znajduje. Spacer można rozpocząć od ulicy Olimpijskiej.

Recepcja

Rezydencja Karpatka w Karpaczu - recepcja

Pomieszczenie recepcji również możemy obejrzeć w formie zdjęcia przestrzennego.

Rezydencja Karpatka znajduje się około 2 km od centrum Karpacza, na stoku wznoszącym się 751 m n.p.m., przy dolnej stacji wyciągu krzesełkowego na Kopę. To tutaj przebiega granica Karkonoskiego Parku Narodowego. Jest to doskonałe miejsce wypadowe na górskie wycieczki piesze i trasy narciarskie o różnych stopniach trudności, gdzie po całym dniu aktywności można ogrzać się przy kominku i dobrze zjeść w Restauracji U Ducha Gór.

Budynek jest wpisany do rejestru zabytków. Do dnia dzisiejszego zachowały się oryginalnie malowane sufity, schody oraz sala kominkowa. Wykończone drewnem wnętrza Karpatki zapewniają przytulną atmosferę.

W sumie oferujemy 16 miejsc noclegowych na powierzchni 480 m2 w trzech apartamentach i trzech pokojach. Śniadanie wliczone w cenę pokoju, serwowane w stylowej jadalni.

Formularz rezerwacji

Rezydencja Karpatka - kontakt